Certyfikowane normobarie

Międzynarodowe Stowarzyszenie Normobaryczne Doktora Pokrywki prowadzi procedurę certyfikacji obiektów normobarycznych dostępną bezpłatnie dla wszystkich swoich członków. Certyfikat przyznawany przez Zarząd Stowarzyszenia po wykonaniu pomiarów na miejscu potwierdza, że atmosfera w danym obiekcie spełnia wszystkie wymagania dotyczące ciśnienia i stężeń tlenu, dwutlenku węgla i wodoru cząsteczkowego.

Tym samym użytkownicy certyfikowanych przez Stowarzyszenie normobarii mogą być pewni, że atmosfera wewnątrz będzie zgodna z założeniami sformułowanymi przez Doktora Pokrywkę a także normy wyróżnione w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Celem programu certyfikacji jest dbanie o jakość usług świadczonych przez właścicieli obiektów normobarycznych w Polsce a tym samym wyjście naprzeciw oczekiwaniom osób nich korzystających.

Obiekty normobaryczne z aktualnym certyfikatem można znaleźć poniżej. Aby zobaczyć szczegółowe informacje (dane adresowe, telefon kontaktowy oraz stronę internetową) wystarczy kliknąć na znacznik obiektu:

Normobarie z certyfikatem Stowarzyszenia