Normobaria Szczecin otrzymała certyfikat Stowarzyszenia

Szeregi członków Stowarzyszenia ponownie się powiększyły. Właściciele normobarii Szczecin dołączyli do naszej wspólnej inicjatywy dokładając swoją cegiełkę do rozwoju normobarii w Polsce. Tak jak w przypadku pozostałych członków prowadzących normobarie, ich komora została sprawdzona przez przedstawiciela Stowarzyszenia, który po przeprowadzeniu pomiaru przyznał obiektowi oficjalny certyfikat. Dokument ten potwierdza, że warunki panujące wewnątrz komory są w pełni zgodne z koncepcją Doktora Pokrywki skodyfikowaną w Dobrej Praktyce Normobarycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Warszawy do odwiedzenia normobarii Szczecin i skorzystania z prozdrowotnej atmosfery normobarycznej. Aby umówić wizytę należy kontaktować się telefonicznie pod numerem 506 983 759. Szczegółowe informacje znajdziecie też na stronie internetowej http://normobaria.szczecin.pl/

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

Certyfikowane normobarie