Rusza kurs akupunktury – zdobądź pożądany zawód i zabezpiecz swoją przyszłość

Z przyjemnością informujemy że Międzynarodowe Stowarzyszenie Normobaryczne Doktora Pokrywki, podjęło współpracę z Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego „Akademia Drogi do Zdrowia”. W dniach 4 i 5 lutego Akademia rozpoczyna kolejną edycję szkolenia z zakresu akupunktury i – warto wiedzieć – prowadzi ten kurs w oparciu o znakomitą Szkołę Północno Koreańską , której niedoścignionym Mistrzem jest Doktor Pokrywka. Nauczycielami tego przedmiotu są właśnie uczniowie Doktora Pokrywki a on sam pełni rolę konsultanta ds. medycznych placówki.

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://www.akademiadrogidozdrowia.pl/

Wśród bogatej oferty programowej Akademii absolwent uzyskuje uprawnienia: akupunkturzysty, hirudoterapeuty (stawianie pijawek medycznych), chiropraktyka (ustawianie kręgosłupa), sztuka stawiania baniek lekarskich, prądy selektywne (koncepcja regulacji układu nerwowego wg dra Jana Kwaśniewskiego). W portfolio Akademii Drogi do Zdrowia są także przedmioty takie jak: suplementacja inteligentna i dietetyka kierunkowa (celowanie na konkretne stany chorobowe), biorezonans – oczyszczanie organizmu, a także inne uczące specjalistycznych terapii, których to umiejętność wykonywania wraz z uzyskanymi uprawnieniami zawodowymi (zgodnymi z kodyfikacją zawodową), daje możliwość – jeśli są takie oczekiwania i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy – uzyskania tytułu NATUROPATY.

Misją Akademii Drogi do Zdrowia jest kształcenie takich specjalistów – terapeutów, którzy ze swoimi Pacjentami pracować będą w sposób holistyczny, to znaczy w krótkim czasie i jednocześnie będą zajmować się różnymi stanami dysfunkcji w zdrowiu i ostatecznie wprowadzać tychże w procesy samoregulacji, samonaprawy i samozdrowienia.

Jednym z celów współpracy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom środowiska normobarycznego dotyczącym rozszerzenia usług prowadzonych w normobarii o szeroką paletę naturalnych terapii, które pozwolą na optymalne wykorzystanie potencjału obiektów normobarii . Pozytywem tej koncepcji jest możliwość dalszego uatrakcyjnienia funkcjonowania normobarii, co jest zdecydowanie możliwe poprzez osiąganie zwielokrotnionych sukcesów w prowadzeniu Klientów – Pacjentów na drogę ZDROWIENIA .

Aby jednak było to możliwe, potrzebne jest uzyskanie odpowiednich kwalifikacji. Jest to wykonalne poprzez ukończenie kierunkowych szkoleń prowadzonych przez Akademię Drogi do Zdrowia.

Kadra

Ryszard Świderski

Uczeń Doktora Pokrywki, Mistrz Naturopata, Akupunturzysta

Dyrektor CKZ Akademia Drogi do Zdrowia, pedagog z wykształcenia, praktyka 5 – letnia w gabinecie lekarza – akupunkturzysty. Mistrz Naturopata posiadający uprawnienia zawodowe, certyfikaty i zaświadczenia pokrywające się ze wszystkimi przedmiotami programu nauczania Akademii. Praktyk terapii naturalnych od 2012r. : www.hirudovita.pl, www.magavita.pl

Małgorzata Laskowska

Naturopata, Hirudoterapeuta, Refleksolog, Akupunkturzystka

V-ce Dyrektor CKZ Akademia Drogi do Zdrowia. Naturopata, posiada uprawnienia zawodowe , certyfikaty i zaświadczenia pokrywające się z przedmiotami programu nauczania Akademii. Praktyk terapii naturalnych od 2017r.: www.magavita-naturopata.pl, www.hirudovita.pl