Holistyczne Centrum Terapii Naturalnych otrzymało certyfikat Stowarzyszenia

Kolejna już placówka może cieszyć się oficjalnym potwierdzeniem zgodności warunków panujących wewnątrz pomieszczenia normobarycznego z założeniami sformułowanymi przez twórcę normobarii, Doktora Pokrywkę.

Holistyczne Centrum Terapii Naturalnych, stworzone i prowadzone przez Państwo Joannę i Przemysława Łagun to miejsce, gdzie każda osoba szukająca pomocy w odblokowaniu naturalnych procesów zdrowienia otrzyma pełne wsparcie. Na miejscu możliwe jest korzystanie ze wszystkich Czterech Filarów Długowieczności, czyli Hydrogenii, Normobarii, Rozsądnej Suplementacji oraz Akupunktury.

Pani Joanna Łagun otrzymuje certyfikat z rąk Prezesa Stowarzyszenia Szymona Kałwaka

W Centrum wykonywane są także zabiegi świecowania i konchowania, bańki lekarskie, zabiegi BARS oraz zajęcia słowiańskiej gimnastyki. Regularnie organizowane są także dodatkowe spotkania, zajęcia i wykłady, o których możecie się dowiedzieć ze strony na Facebooku. Wszystkie osoby z okolic Ostródy, które chciałyby umówić wizytę w Centrum, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 578 868 482.

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

Certyfikowane normobarie