I Ogólnopolskie Forum Normobaryczne – Relacja

Pierwsze spotkanie właścicieli, użytkowników i entuzjastów normobarii już za nami. Pod koniec lutego udało nam się zgromadzić prawie 90 osób zainteresowanych rozwojem i popularyzacją technologii normobarycznej w Polsce i na świecie. Zainteresowanie wydarzeniem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania i spowodowało problemy logistyczne w wybranym przez nas lokalu. Za utrudnienia i ścisk przepraszamy i obiecujemy wybrać na kolejną edycję zdecydowanie większe pomieszczenie!

Nasi goście mieli okazję wysłuchać wystąpień władz Stowarzyszenia oraz twórcy normobarii – Doktora Pokrywki. Poruszyliśmy wiele ważnych tematów związanych z zagadnieniami formalno-prawnymi oraz praktycznymi problemami na jakie trafiają użytkownicy normobarii.

Dzięki wymianie doświadczeń mieliśmy okazję nauczyć się wielu nowych rzeczy od siebie nawzajem, za co serdecznie dziękujemy! Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy jesteśmy w stanie zdziałać znacznie więcej niż w pojedynkę i jako władze Stowarzyszenia deklarujemy intensyfikację działań, które zaowocują konkretnym wsparciem dla wszystkich naszych członków.

Zapraszamy do współpracy – aby dołączyć do nas wystarczy wejść na stronę: https://normobaria.org.pl/dolacz-do-nas/ i wypełnić znajdujący się tam formularz.

Materiały wyświetlane w czasie oficjalnej części spotkania można pobrać tutaj. Już wkrótce wszystkim członkom zostanie udostępniona pierwsza wersja Dobrej Praktyki Placówek Normobarycznych, które chcemy wspólnie z Państwem stworzyć.