Komora normobaryczna Zielony Zakątek otrzymała certyfikat Stowarzyszenia

W ramach swojej działalności nasze Stowarzyszenie prowadzi program certyfikacji komór normobarycznych. Po przeprowadzeniu pomiarów, normobaria Zielony Zakątek znajdująca się w Rychnowie-Kolonii koło Kalisza dołączyła do grona certyfikowanych obiektów.

Normobaria Zielony Zakątek to rodzinne przedsięwzięcie a zarazem miejsce gdzie można w kompleksowy sposób otrzymać wsparcie w zakresie zdrowia i zdrowienia. Misją, która przyświeca właścicielom jest dzielenie się swoim doświadczeniem i umożliwienie ludziom korzystanie z normobarii jako skutecznej metody wspomagania organizmu w walce z chorobami cywilizacyjnymi oraz metody na dłuższe, zdrowe i bardziej komfortowe życie.

Osoby zainteresowane odbyciem wizyty mogą zarezerwować pobyt pod numerem telefonu +48 500 302 642 lub za pośrednictwem strony internetowej https://normobaria-bg.pl/ – serdecznie zapraszamy!

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

Certyfikowane normobarie