Normobaria w Białymstoku otrzymała certyfikat Stowarzyszenia

Pierwsze certyfikaty normobaryczne Stowarzyszenia przyznane
28 września 2020
Show all

Kolejna normobaria może pochwalić się certyfikatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Normobarycznego Doktora Pokrywki. Atmosfera w Normobarii Podlaskiej, znajdującej się w Białymstoku i prowadzonej przez Panią Agnieszkę Kurajew, jest w pełni zgodna z normami Stowarzyszenia.

Normobaria Podlaska funkjonuje w ramach Centrum Terapii Naturalnych, ośrodka w którym oprócz normobarii można skorzystać z zabiegów akupunktury, bioenergoterapii, masażu leczniczego, ajurwedy i innych. To idealne miejsce dla osób szukających miejsa gdzie do zdrowia podchodzi się w sposób holistyczny.

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

MSN
MSN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *