Normobaria w Białymstoku otrzymała certyfikat Stowarzyszenia

Kolejna normobaria może pochwalić się certyfikatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Normobarycznego Doktora Pokrywki. Atmosfera w Normobarii Podlaskiej, znajdującej się w Białymstoku i prowadzonej przez Panią Agnieszkę Kurajew, jest w pełni zgodna z normami Stowarzyszenia.

Normobaria Podlaska funkjonuje w ramach Centrum Terapii Naturalnych, ośrodka w którym oprócz normobarii można skorzystać z zabiegów akupunktury, bioenergoterapii, masażu leczniczego, ajurwedy i innych. To idealne miejsce dla osób szukających miejsa gdzie do zdrowia podchodzi się w sposób holistyczny.

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

Certyfikowane normobarie