Normobaria Wągrowiec otrzymała certyfikat Stowarzyszenia

Kolejna normobaria może pochwalić się certyfikatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Normobarycznego Doktora Pokrywki. Atmosfera w Normobarii Wągrowiec, znajdującej się przy ul. ul. Dębińska 43A i prowadzonej przez Państwo Dominikę i Adama Mosor, jest w pełni zgodna z normami Stowarzyszenia.

Normobaria Wągrowiec to idealne miejsce dla osób chcących skorzystać z prozdrowotnych efektów atmosfery opracowanej przez Doktora Pokrywkę. Aby umówić wizytę wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu +48 696057658. Więcej informacji na stronie http://normobaria-wagrowiec.pl/

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

Certyfikowane normobarie