Pierwsze certyfikaty normobaryczne Stowarzyszenia przyznane

Dobra Praktyka Placówek Normobarycznych i obniżka składek członkowskich
1 września 2020
Normobaria w Białymstoku otrzymała certyfikat Stowarzyszenia
17 października 2020
Show all

Jednym z celów, które przyświecały powołania do życia Stowarzyszenia było stworzenie procesu potwierdzającego zgodność warunków panujących w nowo powstających normobariach z założeniami opracowanymi przez Doktora Pokrywkę. Z radością informujemy, że z powodzeniem uruchomiliśmy program certyfikacji dostępny dla wszystkich naszych członków.

Pierwsze trzy obiekty pomyślnie przeszły procedurę weryfikacyjną. Po potwierdzeniu w pomiarze odpowiednich stężeń tlenu, dwutlenku węgla, wodoru cząsteczkowego a także panującego ciśnienia obiekty w Szalejowie Górnym, Bojanowie i Klotyldzinie otrzymały oficjalne certyfikaty zgodności:

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

MSN
MSN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *